Wyjątkowe prezenty dla każdego

Znasz kogoś wyjątkowego i chcesz sprawić mu radość? Nie ma chyba lepszego sposobu, niż obdarować go wyjątkowym prezentem. Znalezienie takiego nie powinno sprawiać ci żadnych trudności. Szczególnie jeżeli skorzystasz z propozycji, które dla ciebie przygotowaliśmy. Są one uniwersalne i mogą zostać wykorzystane jako prezent na każdą okazję, zarówno kiedy obdarowanym ma być kobieta jak i mężczyzna, bez względu na wiek i zainteresowania. Poniższe pomysły na prezenty znajdziesz na https://suprizo.pl.

poduszka z wyznaniem miłości

Wyjątkowy prezent poduszka z nadrukiem

Nie ma chyba takiej osoby, która nie kochałaby spać. Czy to krótka poobiednia drzemka, czy głęboki sen nocą. Dla komfortu i zdrowia, zawsze warto mieć pod głową poduszkę. Ułatwia ona zasypianie, odciąża kark i pozwala rozkoszować się miękkością pierza lub gąbki. Poduszki mogą być różne – również takie w formie prezentu. Personalizowane poduszki dostępne są w różnych rozmiarach. Zwykle pełnią one funkcję bardziej dekoracyjną niż użytkową, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie na niej uciąć sobie popołudniową drzemkę.

Poduszki odpowiednie na prezent to takie, na których można wykonać nadruk. Aby był on doskonale widoczny i wyraźny, poduszka powinna mieć białą poszewkę. To właśnie na niej można wykonać pełno kolorowy nadruk, przedstawiający na przykład wybraną fotografię. Nadruk taki uzyskuje się dzięki technologii druku bezpośredniego. Specjalny tusz wnika głęboko we włókna materiału, pozostając odpornym na działanie detergentów, wody i wysokich temperatur. Pozwala nam to bezpiecznie prać poszewkę poduszki w pralce, nie martwiąc się o nadruk. Zawsze będzie on tak samo kolorowy i wyraźny. Poduszki to odpowiednie prezent z okazji walentynek, rocznicy czy urodzin. Duża powierzchnia nadruku pozwala wykorzystać poduszkę niczym list miłosny i wyznać na niej swoje najgorętsze uczucia.

 

Dyskretne i eleganckie worki na alkohol z dedykacją

Jeśli masz pewność, że osoba, której chcesz zrobić prezent jest koneserem alkoholi, możesz jej kupić ulubiony gatunek whisky, koniaku czy wina. Alkohol w formie prezentu jest jedną z częściej stosowanych form i raczej nie powinno to nikogo gorszyć. Szczególnie jeśli włożysz trud i postarasz się o taki gatunek trunku, który celnie trafia w upodobania obdarowywanego.

Pozostaje jednak palące pytanie – jak wręczyć komuś alkoholowy prezent? Należy to zrobić dyskretnie i elegancko, bez zbytniego epatowania tym co wręczamy. W dobrym smaku pozostaje zapakowanie takiej butelki w dedykowane worki na alkohol. Wykonane z juty lub lnu, mają rozmiary dostosowane do wielkości i kształtu butelek. Zazwyczaj posiadają sznurkowane wiązanie, dzięki któremu można jeszcze dokładniej zabezpieczyć zawartość.

Do takiego worka można również dołączyć okolicznościowy bukiecik z dedykacją. Worki na alkohol można również zastąpić papierowymi torebkami, często dostępnymi na stoiskach alkoholowych w sklepie. One również pomieszczą butelkę wina lub whisky, są przy tym wyraźnie tańsze, ale niestety daleko im do elegancji dedykowanych worków na alkohol, wykonanych z trwałych materiałów ekologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *