Trzy sprawdzone pomysły na ciekawy prezent dla taty

Jeśli chcemy kupić tacie prezent i liczymy na to, że będzie on wzbudzał jego zachwyt, zwykle mamy świadomość tego, że nie należy zwlekać z jego poszukiwaniami. Co jednak mamy zrobić, jeśli zapomnieliśmy o zbliżającej się uroczystości i teraz gorączkowo zastanawiamy się, jaki prezent dla taty na urodziny wybrać, skoro pozostało do nich zaledwie kilka dni?

Czy prezenty kupowane „za pięć dwunasta” muszą być nietrafione? Na szczęście, dzięki możliwościom, jakie daje nam Internet i nowoczesne technologie, nie jest to wcale jedyny możliwy scenariusz.

Prezent pierwszy – kubek dla taty

Kubek to praktyczny prezent dla taty i jedno z tych rozwiązań, w przypadku którego mamy pewność, że jest sprawdzone. Nie oznacza to jednak wcale, że musimy myśleć o nim jako o prezencie schematycznym. Owszem, kubek może sprawiać wrażenie upominku kupionego w ostatniej chwili, nawet kilka dni wystarczy jednak, aby dokonać jego personalizacji.

Kubek z nadrukiem nabiera indywidualnych cech i potwierdza, że w jego wyborze nie było przypadkowości. Na kilka dni przed uroczystością można dziś przy tym zamówić również kubek ze zdjęciem solenizanta lub jubilata. Co ważne, takie zdjęcie, dzięki wspomnianym już nowoczesnym technologiom, będzie się odznaczać czytelnością i starannością wykonania.

 

Pomysł drugi – koszulka dla taty

koszulka dla ojca taty

Jeśli prezent dla taty na urodziny ma oddawać nasze poczucie humoru i skłonność do żartów samego jubilata, a my nie mamy już czasu na zbyt długie poszukiwania, dobrym pomysłem z pewnością okaże się koszulka z nadrukiem. Nawet, gdy nie mamy wiele czasu, możemy wybrać taką, która będzie budzić zachwyt.

Moda na koszulki z ciekawymi treściami sprawia, że pojawiają się one w niemal nieograniczonym wyborze. Z drugiej strony – konkurencja pomiędzy firmami odpowiedzialnymi za ich produkcję sprawia, że coraz mniej jest takich, których niska jakość zniechęca do zakupu. Ta sama konkurencja sprawia też, że koszulki już od dawna nie są prezentami drogimi.

Prezent trzeci – poduszka dla ojca

Czasem to ciekawe prezenty dla taty znajdują się w centrum naszego zainteresowania, a ich oryginalność góruje nad praktycznością. Jeśli właśnie takie budzą nasze zainteresowanie, być może dobrym pomysłem okaże się spersonalizowana poduszka. Taką, która posiada oryginalny nadruk lub zdjęcie, można zamówić nawet w kilkanaście godzin. Zwyczaj wręczania oryginalnych poduszek nie jest dziś jeszcze rozpowszechniony, możemy mieć więc pewność, że wywołamy pozytywne zaskoczenie i nikt nie zorientuje się, że niemal zapomnieliśmy o urodzinach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *