Prezenty na Święta Bożego Narodzenia nie muszą być nudne. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na prezent personalizowany

Co roku tu samo: zbliżają się święta, a Ty orientujesz się, że jest tak wiele osób do obdarowania prezentami, a tak mało pomysłów przychodzi Ci do głowy… a gdy już jakiś przyjdzie, to okazuje się zbyt drogi. Jest na to genialne i proste rozwiązanie. Prezenty personalizowane – pomysłowe, zabawne i niedrogie.

 

Prezenty na gwiazdkę to świetna okazja do okazania uczuć

Najlepsze prezenty to oczywiście te, które wywołują pozytywne emocje, najlepiej śmiech, ale też nierzadko łzy wzruszenia. Ubolewamy nad faktem, że w ostatnich latach zapanował niezrozumiały kult „drogich prezentów”, które wszelkie sklepy i sieciówki próbują wcisnąć za wszelką cenę swoim klientom. Oczywiście wiele osób wychodzi z założenia, że łatwiej jest pójść na łatwiznę i kupić popularną grę komputerową (albo taką, która po prostu była mocno wyeksponowana na półkach sklepowych), która po czasie i tak wyląduje w szafie, całkowicie bezużyteczna.

Jak zatem wybrać najlepszy możliwy prezent? To bardzo proste, najlepiej będzie postawić na intuicję w wyborze prezentu personalizowanego. Czym są prezenty personalizowane? To proste przedmioty codziennego użytku, takie jak kubki, koszulki, kapcie, czy poduszki z nadrukami dedykowanymi danej osobie. To tanie, ale bardzo skuteczne i, gdy jest dobrze dobrane, piekielnie efektowne rozwiązanie.

Prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Personalizowane prezenty gwiazdkowe to klucz do sukcesu

Co powiesz na to: zamiast kupować swojemu rodzeństwu drogie prezenty (które wcale nie muszą się spodobać), tracąc długie godziny w galerii handlowej, możesz zamówić naprawdę praktyczny i użyteczny niemal każdego dnia przedmiot, urozmaicając go nadrukiem. Nadruk może być oczywiście bardziej lub mniej poważny, z doświadczenia jednak wiemy, że te z przymrużeniem oka sprawdzają się najlepiej.

Jeśli bliska Ci osoba ma spory dystans do siebie i poczucie humoru, z pewnością doceni prześmiewczą uwagę dotyczącą jakiejś jej przywary. Lubi przesiadywać przed komputerem? Kup jej poduszkę na biurko z zabawnym napisem. A może Twój tata lubi spędzać czas przed mało interesującymi programami telewizyjnymi? Na pewno doceni kolorowe kapcie z nadrukiem. Albo dmuchany balkonik – tu powinieneś się zastanowić.

 

Co jeszcze sprawdzi się jako prezent? Propozycji jest wiele. Najpopularniejsze to oczywiście:

  • wszelkie koszulki z kultowymi hasłami,
  • kubki na kawę lub herbatę,
  • poduszki,
  • kapcie,
  • maskotki,
  • skarbonki (może zabawny napis wreszcie zmotywuje do oszczędzania!).

Jak widzisz opcji jest wiele. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia.

Kolejne pomysły na prezent na Święta znajdziesz tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *