Wyjątkowy prezent świąteczny dla chłopaka jest w zasięgu ręki

Skoro dotarłaś aż tutaj, to znaczy, że wszystkie poprzednie artykuły, pisane przez „Wujków dobra rada”, po prostu zawiodły. Wcale się nie dziwimy – zwykle pisane są przez amatorów, podrzucających swoje pomysły bez jakiegokolwiek researchu i merytorycznego przygotowania. Obalamy stereotyp, że dobry prezent to drogi prezent.

prezent dla chłopaka na święta bożego narodzenia

Wyjątkowe prezenty świąteczne dla niego

Wyjątkowy prezent, czyli… jaki prezent? Na pewno taki, po którym osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Najlepszym sposobem jest rozbudzenie jej emocji, rozśmieszając ją, wzruszając lub skłaniając do refleksji. W tym, świetnie sprawdzają się prezenty personalizowane. Czym są?

Prezenty personalizowane to zwykle drobne upominki, w postaci kubka, kapci, czy poduszki, ze specjalnym, dedykowanym nadrukiem. To od Ciebie zależy, co na tym nadruku się znajdzie. Opcji jest bardzo wiele. Możesz postawić na:

  • akcent humorystyczny (wszelkie kubki, czy skarbonki „Dla zasłużonego emeryta”, „Na lepszą przyszłość”, czy „Skarbonka na pieniądze, które musisz mi oddać”),
  • element zaskoczenia (możesz umieścić na maskotce zaskakującą informację, np. dotyczącą płci Waszego dziecka, czy oceny na świadectwie),
  • pochwałę (poduszka z nadrukiem „Najlepszy chłopak na świecie – Jakub” lub koszulka „Lucek – działkowiec roku”),
  • wzruszającą wiadomość (tu również możliwości są nieograniczone – możesz postawić na absolutnie każdą wiadomość, w tym wzruszający cytat, czy ważną dla Was datę).

 

Pomysły na prezenty dla chłopaka to studnia bez dna

Sama widzisz, że możliwości prezentów personalizowanych są absolutnie nieograniczone. Tak, jak wspomnieliśmy – to prawdziwa studnia bez dna. Dlaczego uważamy, że takie rozwiązanie jest najlepsze? Składa się na to kilka czynników, z których najważniejsze to:

  • sam prezent jest niezwykle praktyczny i przydatny (co nie jest regułą w przypadku prezentów świątecznych – wszyscy dobrze to znają),
  • prezent nie znudzi się tak szybko (to najprawdziwsza prawda – nawet najlepsza gra komputerowa może się przejeść, za to kubek z którego pijemy poranną kawę to rzecz niemal święta),
  • personalizowane nadruki czynią prezent bardzo osobistym (to zdecydowanie największy plus prezentów personalizowanych – osobisty nadruk czyni całość osobistym i wyjątkowym prezentem, który doceni każda osoba).

 

Każdy mężczyzna poczuje się doceniony

Na szczęście, czasy wręczania tzw. „dobrych prezentów na każdą okazję” powoli się kończą. Wszyscy je znamy: krawaty w paski, płyny po goleniu, czy „absolutnie innowacyjne” maszynki do golenia (mężczyźni mają ich zdecydowanie za dużo!). Coraz więcej osób decyduje się więc na prezenty bardziej osobiste, takie, które zostają w sercu na dłużej.

Pora powiedzieć sobie wprost – wbrew obiegowej opinii, mężczyźni lubią się wzruszyć przy dawaniu i otrzymywaniu prezentu. Jesteśmy pewni, że i Ty docenisz wartość prezentu personalizowanego. To najlepszy sposób na znalezienie wyjątkowego prezentu świątecznego dla niego.

One Comment on “Wyjątkowy prezent świąteczny dla chłopaka jest w zasięgu ręki”

  1. Faktycznie nie pomyślałam o prezentach personalizowanych na Święta dla mojego chłopaka. Rozejrzę się za takimi, bo już mi pomysłów brakuje… Dzięki za pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *