Informacje prasowe

WISTA Poland policzy kobiety pracujące w gospodarce i logistyce morskiej!

(Gdynia, 17.05.2021) – WISTA Poland (Women’s International Shipping and Trading Association), organizacja zrzeszająca kobiety pracujące w szeroko rozumianej gospodarce morskiej, logistyce i handlu, podsumowała działalność w roku 2020 i przyjęła plany na rok 2021. Pośród nich jest jeden szczególny projekt – przeprowadzenie w Polsce ankiety „Women in Maritime - IMO & WISTA International Survey 2021” w celu zbadania jaką część rynku pracy w gospodarce morskiej zajmują kobiety. To międzynarodowa inicjatywa International Maritime Organization (IMO) i WISTA International.

Niezależność w biznesie – jak dobrze prowadzić firmę?

Prowadzenie własnej firmy to świetna okazja do samorealizacji i samodzielnego stanowienie o sobie i swojej pracy. Niestety, jak pokazują statystyki aż 80% firm jest zamykanych w ciągu 2. pierwszych lat działalność. Jak tego uniknąć? Przedstawiamy najważniejsze informacje biznesowe, które pozwolą dobrze prowadzić firmę.

Informacja prasowa - Konkurs dla najaktywniejszych liderek wiejskich

Są zaangażowane, mają mnóstwo pomysłów i niejednokrotnie potrafią zaktywizować całą lokalną społeczność. Właśnie dla takich liderek wiejskich przeznaczony jest konkurs Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich „Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim”. Zgłoszenia potrwają do 28 maja br.

Jak druk 3D pomaga rozwiązać problem przestojów w fabrykach?

Nieplanowane przerwanie produkcji wiąże się z opóźnieniami w dostawie towaru, a co za tym idzie – dużymi stratami finansowymi. Firmy i zakłady produkcyjne mogą korzystać z usług skanowania i druku 3D, które są najszybszym i najtańszym sposobem na wznowienie produkcji.

Kupno mieszkania czy wynajem - zalety i wady

Kupno mieszkania czy wynajem, co należy wziąć pod uwagę decydując o zakupie mieszkania. Jakie ma to zalety? Przeczytaj w naszym artykule.

Punkty ładowania samochodów elektrycznych - jaki mają wpływ na współczesną motoryzację?

Samochody elektryczne zyskują popularność w światowych trendach motoryzacyjnych. Również w naszym kraju można zaobserwować coraz większy udział na drogach pojazdów zasilanych energią elektryczną. Niemniej jednak sporo jeszcze można w tej kwestii zmienić, aby popularyzować bardziej to rozwiązanie. Jednym z pomysłów są punkty ładowania samochodów elektrycznych, które powinny być jeszcze bardziej powszechne.

Zadbaj o wizerunek firmy

Jak Cię widzą tak Cię opiszą.

Firma która nic o swojej działalności nie publikuje w obecnych czasach wygląda mało wiarygodnie. Obecnie nie wystarczy tylko posiadanie strony internetowej oraz punktu obsługi klienta.

Elastyczne biura znów na topie

Wraz z rozpowszechnieniem się elastycznego modelu pracy zyskaliśmy pewność, że biura pozostaną niezbędnym elementem dla funkcjonowania firm. Transformacja oczekiwań pracowników, co do sposobu wykonywania pracy, wpłynie jedynie na zmianę ich funkcji.